atso@antakyatso.org.tr
HİZMETLER
ONLINE İŞLEMLER

MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

GENEL
7 Nisan 2022
Paylaş

MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Oda Muamelat Yönetmeliği 26.maddesi uyarınca 6 ayda bir yapılması gereken “Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı”nı 07.04.2022 Perşembe günü saat 17:30’da Ottoman Palace Otel’de geniş bir katılımla gerçekleştirdik. Odamızın 6 aylık komite faaliyetlerinin gösterildiği sunumun ardından, Başkanımız Hikmet Çinçin’in açılış konuşmaları ile  devam eden toplantımıza Komite, Meclis, Disiplin Kurulu Üyelerimiz ve İl Müdürlerimiz katıldı.

 Toplantı KOSGEB Hatay İl Müdürü - Hayrettin Çevik “ Mikro ve Küçük Ölçekli İşletmelere Hızlı Destek Programı ve Amacı” hakkındaki sunumu ile katılımcıları bilgilendirdi.

 KOSGEB İl Müdürü Hayrettin Çevik’in ardından kürsüye gelen Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Dr. Savaş Özgürsoy “Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanı Dr. Savaş Özgürsoy; “Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile ilgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar” desteklenecek tedbirler ve destek bütçeleri hakkında sunum gerçekleştirdi.

Özgürsoy’un ardından ise Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri - Oğuz Alibekiroğlu ajansın son dönemlerdeki Hibeler ve Destekler ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.

 Odamız Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu'nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantımıza,

Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak,

Meclis Başkan Yardımcısı Necmettin Çalışkan,

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya,

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevvitoğlu,

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hamit Bal,

Ticaret İl Müdürü Halit İmrek,

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ziya Yüksel,

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Uğur Özalır,

Tarım İl Müdürü Ergün Çolakoğlu,

Odamız Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Yağız,

katıldı. Komite, Meclis ve Disiplin Kurulu Üyelerimize ve tüm kurum müdürlerimize katılım ve katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.