+90 (326) 216-5800 atso@antakyatso.org.tr
HİZMETLER
ONLINE İŞLEMLER

30. WorldFood İstanbul: Uluslararası Gıda Ürünleri Teknolojileri Fuarı - 01-04 Eylül 2022

7 Haziran 2022
Paylaş
Uluslararası gıda fuarı WorldFood İstanbul’a katılmak, gıda ürünleri alımıyla ilgilenen perakende zincirleri ve gıda toptancısı işletmelerinden gelen çok sayıda temsilciyle doğrudan iletişim kurarak satışları artırmak, ürünleri tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak için etkili bir yoldur.

WorldFood İstanbul 29 yıldır gıda ve içecek üreticilerinin ve Türkiye’nin önde gelen alıcılarının buluşma noktası olmuştur.  Fuar, yabancı firmaların Türk gıda sektörünü keşfetmesi, sektördeki önemli kişilerle ve alıcılarla bağlantı kurması ve heyecan verici yeni bir pazarda ürünlerini tanıtması için ideal bir ortam. WorldFood İstanbul bir B2B (İşletmeler arası) etkinliği olarak 1 milyar dolarlık bir pazarda şirketlerin satışlarını artırması ve yeni müşteriler elde etmesi için mükemmel bir platformdur. Son on yılda Türkiye’de ithalat oranı istikrarlı bir şekilde artıyor. Daha yoğun tempolu yaşam tarzları, şehirleşme ve daha yüksek gelir ortalaması gibi yeni toplumsal trendler Türklerin gıda ve içecek alma alışkanlıklarını değiştirerek yabancı firmaların bu ülkeye daha fazla ihracat yapma şansını artırıyor.

Perakendecileri, toptancıları, özel ithalatçıları ve çok sayıdaki gıda ve içecek sektörü oyuncusunu kapsayan profesyonel kitlesiyle WorldFood İstanbul B2B işlemleri için en iyi ortamı sunuyor.  Türkiye’nin en kazançlı sektörlerinden birinde satış yapma fırsatını yakalamak için WorldFood İstanbul’a katılın.
WorldFood İstanbul katılımcıları en önde gelen sektörler ve spesifik niş grupları dahil olmak üzere gıda ve içecek sektörünü temsil eder. Fuar, gerçek gıda ve içecek ürünlerinin yanı sıra lojistik çözümleri ve sağlık ürünlerini de kapsar. Bu kadar çok ürünün sergilendiği ve benzersiz satış yapma ve iş ağı kurma olanaklarının bulunduğu fuarın her yıl yüzlerce profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapması hiç de şaşırtıcı değil.