ANTAKYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 6.8374
    • Euro Alış : 7.6805
    • Dolar Satış : 6.8648
    • Euro Satış : 7.7113ATSO ile İŞKUR Arasında Hizmet Noktası Protokolü

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile Hatay İŞKUR arasında İşkur Hizmet Noktası Protokolü imzalandı. Protokol törenine Hatay İşkur Müdürü Ziya Yüksel ve odamız Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin katıldı.

Protokol töreninde ilk olarak konuşan başkanımız Hikmet Çinçin, “Antakya Ticaret ve Sanayi Odası olarak İşkur ile her zaman işbirliği içinde olduğumuzu belirtmek isterim. Gerçekleştireceğimiz protokolün amacı iş verenlerin ve iş arayanların odamızdan yardım alabilmelerini sağlamaktır” dedi. 

Çinçin’in ardından konuşan İşkur Müdürü Ziya Yüksel “İşkur Hizmet Noktaları tüm belediyelerde bulunmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemizde başlattığı istihdam seferberliğinin sağlıklı yürüyebilmesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında bir protokol yapıldı. Bu protokol ile Oda ve Borsalarımızda açılacak olan İşkur Hizmet Noktalarında hem ticaret erbabının iş arayanlarla, iş arayanların da ticaret erbabıyla buluşması hedeflenmektedir. ATSO Başkanı Hikmet Çinçin’e İstihdam Seferberliği’ne katkı sağladığı için teşekkür ediyorum. Hatay İşkur olarak ATSO ile sürekli işbirliği içinde olacağız” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Haber Görseli