• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 5.7430
    • Euro Alış : 6.3307
    • Dolar Satış : 5.7660
    • Euro Satış : 6.3561GİZ Kapsamında Almanya Ticaret ve Sanayi Odaları Gezisinde ATSO’yu Genel Sekreter S.Y. Saraç Temsil Etti

                 Türkiye Cumhuriyeti ile Almanya Federal Cumhuriyeti Ekonomik İşbirliği anlaşması kapsamında Alman Uluslararası İşbirliği Ajansı (GIZ), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan Teknik İşbirliği Protokolü kapsamında 21 – 26 Kasım 2011 tarihleri arasında 5 gün süreyle, Almanya Ticaret ve Sanayi Odalarına bir gezi düzenlenmiştir.

 

                Antakya Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Genel Sekreter Serdar Yılmaz SARAÇ’ın katıldığı geziye Teknik İşbirliği Protokolünü imzalayan; Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Kahramanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Sivas dahil 8 Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri ve diğer temsilcileri katılmıştır.

 

                Gezi sırasında; Hanau-Gelnhausen-Schlüchtern Ticaret ve Sanayi Odası, Darmstadt Ticaret ve Sanayi Odası, Pfalz Ticaret ve Sanayi Odası Landau Hizmet Binası, Rhein – Neckar Ticaret ve Sanayi Odası, Karlsruhe Ticaret ve Sanayi Odası ile Reutlingen Ticaret ve Sanayi Odası ziyaret edilmiş, yetkililerinden çalışmaları hakkında bilgiler alınmıştır.

 

                Gezi programı çerçevesinde Türkiye’den gelen Heyete, 24 Kasım 2011 tarihinde Stuttgart Türk Başkonsolosu Mustafa TÜRKER ARI tarafından Stuttgart Türk Konsolosluğunda bur resepsiyon verilmiştir.

 

Haber Görseli