• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 6.7328
    • Euro Alış : 7.3201
    • Dolar Satış : 6.7597
    • Euro Satış : 7.3495Hatay Sanayici İşadamları Derneği’nden Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

25 Ocak 2014 tarihinde gerçekleştirilen 10. olağan genel kurul toplantısının ardından başkan seçilen Halit YAĞCIOĞLU ve Başkan Vekili Tahsin Kabaali, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Oduncu, Gökhan Alkan, Nasır Mirioğlu, Denetleme Kurulu Üyeleri Mehmet Güçlü, Murat Hayzaran, Sayman üye M. Kemal Arslanoğlu ve Genel Sekreter Metin Urhan  Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. HASİAD heyetini Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin ve Yönetim Kurulu üyeleri M. Sabit Karadeniz, Sami Ekşi,  Rasim Ray, Genel Sekreter Serdar Yılmaz Saraç ve Genel Sekreter Yardımcısı Ali Mullaoğlu karşıladı.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay’ın daha iyi yerlere taşımak için Başta ATSO olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşlarının  tek hedef belirleyip ve bu hedefe ulaşmak için tüm imkanlarını seferber etmeleri gerektiğini vurguladı. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası projelerinden de bahseden Çinçin, Halit Yağcıoğlu ve Yeni Yönetim Kuruluna görevlerinde başarılar dilerken,  Yağcıoğlu ve HASİAD Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretten ötürü teşekkür etti.

HASİAD Başkanı Yağcıoğlu, ATSO ile dayanışma içinde olmayı ve her zaman aynı amaç doğrultusunda çalışmayı temenni ettiklerini dile getirdi. HASİAD Başkanı Halit Yağcıoğlu yaptığı konuşmada; HASİAD olarak  2 yılda bir genel Kurulu yapıldığını ve kendisinin de 3 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yaptıktan sonra 4. Dönemde Başkanlık görevine geldiğini ifade etti. Özellikle bölgenin kalkınması açısından oluşturulan ve finanse edilen bütün projelerin uygulanması Hatay için çok önemlidir” dedi. Dernek olarak iki tane Eski Antakya evini restore ettirdiklerini ifade eden Yağcıoğlu, Antakya evlerinin turizme kazandırılmasının çok önemli olduğunu ifade etti.

 

Haber Görseli