• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 5.7430
    • Euro Alış : 6.3307
    • Dolar Satış : 5.7660
    • Euro Satış : 6.3561ATSO Başkanı Çinçin, TÜMSİAD Hatay Şubesini Makamında Ağırladı

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİADHatay Şube Yönetimi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. Dernek yönetimini Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis  Başkanı Hayrettin Çolakoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Üyesi Süheyl Budak, Meclis Üyesi Ömer Gürbüz ve Genel Sekreter Serdar Yılmaz Saraç ağırladı.

Ziyarette, 04 Ocak 2013 tarihi itibariyle şubenin faaliyete başladığını ifade eden TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Av. Hasan ErtürkTÜMSİAD Hatay Şubesi olarak Türkiye geneli 55. Şube olduklarını belirterek, 2013 yılı sonuna kadar 500 üyeye ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti. Dernek olarak hedeflerinden bahseden Ertürk; “TÜMSİAD İşadamları Derneği olarak, yerel ve evrensel değerlere sahip, azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden, dürüst, dinamik ve çalışkan, girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, dünyadaki tüm ülkelerde Türkiye’yi marka haline getirecek iş adamları kuşağı oluşturmaktır” diyerek vizyonlarını açıkladı. Hatay şubesi olarak Hatay’ın tüm ilçelerinden üyeleri olan TÜMSİAD’ın Hatay’ı bir bütün olarak temsil etmeyi hedeflediğini dile getirdi. Türkiye’nin genelinde 12.000’den fazla üyesi ile Sanayi İş Adamları Dernekleri arasında en fazla üyeye sahip olduklarını ifade etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Çinçin, Hatay ABİGEM’i Hatay’a kazandırdıklarını ifade ederken, Sivil Toplum Kuruluşlarının Hatay ABiGEM ile  iletişim kurmaları gerektiğini ve birlikte projeler geliştirebileceklerini ifade etti. Başkan Hasan Ertürk önderliğindeki tüm dernek yöneticilerine başarılar dileyerek, TÜMSİAD’ın kuruluşunun Hatay’a hayırlı olması temennisinde bulundu. Sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

Haber Görseli