• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 5.6644
    • Euro Alış : 6.3542
    • Dolar Satış : 5.6871
    • Euro Satış : 6.3796Hatay Kıbrıs ve Kore’de Savaşanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Narin ve Dernek Üyeleri ATSO Başkanı Çinçin’i Ziyaret Etti

Hatay Kıbrıs ve Kore’de Savaşanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Narin ve Dernek Üyeleri Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çinçin’i ziyaret etti.

Dernek Başkanı Narin, ATSO’nun Sivil Toplum Kuruluşları arasında öncü olduğunu aynı zamanda Hatayspor Başkanı olan Hikmet Çinçin’i başarılarından dolayı ziyaret ettiklerini dile getirdi. Aynı zamanda yeni bir dernek olduklarını ve bu konuda ATSO’dan her konuda destek beklediklerini ifade etti. Üyeler adına konuşan Dernek Başkanı Behçet Narin, ATSO’nun sivil toplum örgütlerine örnek teşkil edecek bir kurum olduğunu ve bundan duydukları gururu dile getirerek başarılarının devamını dilerken, ATSO Başkanı Çinçin’e plaket takdim etti.  

ATSO Başkanı Çinçin ise ATSO’nun Hatay’ın genelindeki tüm Sivil Toplum kuruluşlarıyla ortak projeler ürettiğini ifade ederken, tüm sivil toplum örgütlerinin bir arada çalışması gerektiğini vurgulayarak  ATSO’nun Hatay Kıbrıs ve Kore’de Savaşanlar Derneği’nin her  projesinde yanlarında olacaklarını ifade ederek, Dernek Başkanı Behçet Narin ve Dernek Üyelerine  ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Haber Görseli