• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 6.7328
    • Euro Alış : 7.3201
    • Dolar Satış : 6.7597
    • Euro Satış : 7.3495ATSO Başkanı Çinçin, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve Beraberindeki Heyeti Makamında Ağırladı

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çinçin, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.  Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Hatay'a gelen BBP Genel Başkanı Destici, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz ve Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret ettikten sonra Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Heyeti ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Süheyl Budak, Meclis Üyeleri Mustafa İnan ve Metin Tansal karşıladı. Destici ise ziyaretini BBP Genel Başkan yardımcıları Kaptan Kartal, Hasan Hüseyin Bozok, BBP Hatay İl Başkanı Nevin Zeytineli, Merkez İlçe Başkanı Reşit Arıcıoğulları ile Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte gerçekleştirdi.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Hatay'da  her kesimden vatandaşlarımız yaşamaktadır. Tüm bu farklılıklara rağmen birlik ve bütünlüğünü bozmamış, bunu yüzde yüz korumuş bir ilimizdir. Komşumuz Suriye’deki olayların refaha kavuşması dileklerinde bulunan Destici ve beraberindeki heyet Hatay’ın örnek bir il olduğunu ifade etti.

ATSO Başkanı Çinçin ise, Hatay'ın birçok medeniyete ev sahipliği yapan, farklı kültürleri bünyesinde barındıran bir zenginliğe ve farklı bir konuma sahip olduğunu söyledi.

Hatay’ın en önemli özelliklerinden biri de 17. Türk devleti olmasıdır, diyen Çinçin, ekonomik olarak da Türkiye ekonomisine büyük katkısı olan Hatay’daki kardeşliği, birlik ve beraberliği hiçbir gücün bozamayacağına dikkat çekti.

Hatay’ın yüzyıllardır barış ve kardeşlik üreten ve insanlarının sıkı sıkı birbirine gönülden bağlı olduğunu vurgulayan Çinçin, Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Sivil Toplum Kuruluşlarımız, Kamu Kurumlarımız, Muhtarlarımız hep birlikte birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Bu önemli mirası gelecek nesillere taşımak için seferber olmuş durumdayız.

 

 

Haber Görseli