• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 6.7560
    • Euro Alış : 7.4247
    • Dolar Satış : 6.7831
    • Euro Satış : 7.4544ATSO Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı ve Dayanışma Yemeği

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Mayıs ayı olağan meclis toplantısı, 28.06.2012 Çarşamba günü, ATSO Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

ATSO Meclis Başkanı Hayrettin ÇOLAKOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısına; Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Remzi Güzel ve Meclis Üyeleri katıldı.

Meclis Toplantısında, ATSO 2012 yılı Mayıs ayı Faaliyetleri, 2012 yılı Mayıs ayı mizanı, GİZ Protokolü kapsamında, 02 Temmuz 2012 Pazartesi günü Almanya Darmstadt Ticaret ve Sanayi Odası CEO’su Dr. Uwe Vetterlein’in Odamızda vereceği seminer ve müteferrik konular görüşüldü.

Meclis Toplantısının ardından tüm meclis üyeleri ve meslek komitesi üyeleri  ATSO Meclis Başkanı Hayrettin Çolakoğlu’nun,Harbiye Hidro Restaurant’taki Dayanışma Yemeğine katıldılar.

Yemeğe katılan tüm meclis ve komite üyeleri, ATSO Meclis Başkanı Sayın Hayrettin Çolakoğlu’nun, Meclis Üyeleri ile Meslek Komite Üyelerini bir araya getirmek amacıyla düzenlediği Dayanışma Yemeği’nden memnuniyetlerini dile getirdiler.

ATSO Meclis üyeleri ve Meslek Komite Üyeleri, yemek sırasında aynı mekanda bulunan Antakya Belediye Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş’tan da Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni hizmet bina arsası için tapu sözünü de aldılar.