• DÖVİZ KURLARI
    • Dolar Alış : 6.7328
    • Euro Alış : 7.3201
    • Dolar Satış : 6.7597
    • Euro Satış : 7.3495ATSO'dan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir'e Nezaket Ziyareti

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Remzi Güzel, Yönetim Kurulu üyeleri Sami Ekşi, Selahattin Eskiocak, Samandağlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nihat Çiftçi ve ATSO Üyesi Erdoğan Ray’dan oluşan heyet, 08 Mart 2012 Perşembe günü, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir; göreve başladıkları kısa zaman içinde Samandağ’ın birçok sorununa çözümler üreterek, Samandağ’ı tüm Hatay’la entegre hale getirdiklerini, sadece Samandağ için değil de Hatay’ın bütünü için çalıştıklarını dile getirdi.

Nezaket ziyaretlerinden ötürü ATSO heyetine teşekkürlerini sunan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, “Hatay’daki tüm Belediyeler ortak bir hedef belirleyip, o hedefe doğru hep birlikte yol katederse, daha büyük başarılara imza atılabilir”dedi.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin de, Samandağ’ın daha fazla gelişmesi yönünde gerçekleştirilecek, Samandağ Belediyesi’nin yapacağı tüm çalışma ve projelerde beraber hareket etmekten mutluluk duyacaklarını ifade ederek ziyareti sonlandırdı.

 

Haber Görseli